Hayallerinizin Sınırlarını Zorlayın
Ister doğrudan uygulayın, isterseniz siz tasarlayın biz uygulayalım....

Hakkımızda

Dijital baskı, süblüme metraj parça, pano baskı ve varak flok baskılarımızla sınırsız renk ve model seçeneğiyle yılların kumaş tecrübesini dijital baskıya yansıtan firmamız yaratıcı, genç ve dinamik bir kadro ile müşterilerimize hizmet vermektedir.
Dijital baskının sağladığı en önemli özellik kendine özgü desenler ile üretim yapmasıdır. Teknolojinin en son geliştirdiği makine parkurumuzla en doğru renk ve baskı kalitesi insan emeğiyle birleşerek uzman kadromuzla kumaş üzerinde hayat buluyor.

Sezon öncesinde sizler için hazırladığımız desen arşivimizi sizin beğeninize sunuyoruz. Tasarım ekibimizin size özel hazırladığı 2017 kış sezonu desen tasarımlarımız arasından arzu ettiğinizi seçebilirsiniz. Her tasarımımız her desenimiz sizlere kendinizi özel hissettirecek bir stil ve değer katıyor.

Bizim sizler için tasarladığımız desenlerin yanı sıra sizlerin kendi tasarımlarını yaptığınız desenleriniz müşteri gizliliği prensibimiz doğrultusunda titizlikle korunmaktadır.

Firmaların desenleri basılırken gizlilik en önemli prensibimiz olmaktadır.
Özel üretim ürünler üreten firmamız dijital baskı konusunda da tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak en doğru ve kaliteli ürünün elde edilmesinde yardımcı olmaktadır. Dijital metraj baskıda desen ve renk varyantlarımız sınırsızdır.

Hizmetlerimiz

Varak Flok Baskı

Varak Flok Baskı

Desen Tasarımı

Desen Tasarımı